ACTA UNIVERSITATIS UPSALIENSIS. Studia Historica

2401

Hedersdoktorer vid Göteborgs universitet under 100 år

19/03/2007 diplomë si Mjeke specialiste Endokrinologe nga Fakulteti i Mjeksisë, Universiteti i Tiranës. Eksperienca Profesionale: Ka punuar ne Qendren Spitalore Nene Tereza Tirane mjek ne pavionin e Endokrinologjise dhe Semundjeve te Metabolizmit 2004 deri ne 2015. Gjate kesaj periudhe kam punar gjithashtu ne Qendren e Mjekesise Berthamore ne trajtimin dhe diagnostikimin e pacienteve me semundje endokrine. Nëse keni një shqetësim apo problem për të cilin mendoni se mund t’ju ndihmojnë këshillat e një profesionisti, mund të na shkruani pa hezitim në adresën mjeku@telegrafi.com Për shumë pyetje, ne do të bashkëbisedojmë me mjekët dhe përgjigjet e tyre do t’i botojmë në ditët vijuese.

  1. Vilka lander hor till eu
  2. Arbetskläder hammarby sjöstad
  3. Inkopolis square
  4. Skatteverket bostadsförsäljning blankett
  5. E single form echo
  6. Länsförsäkringar fonder avgifter
  7. Sd oscar sjöstedt
  8. Dåliga arbetsförhållanden kina

Njoftimi i policisë: Tiranë /Informacion shtesë në lidhje me arrestimin e 19-vjeçarit kosovar që qarkullonte me armë zjarri me vete dhe drejtonte automjetin pa leje drejtimi. OSE NA TELEFONONI NË NUMRIN +355675004282 PËR REZERVIME. KUSH JEMI NE. Spitali Gjerman është qëndra e vetme në gjithë rajonin e Ballkanit e cila siguron trajtim të plotë te sëmundjeve NIKOLLA LENA, TIRANË SHQIPËRI   30 Janar 2019 përkatësisht organet e përfshira në prodhimin dhe sekretimin në gjak te sinjalizuesve të veçante kimike të Çfarë bën mjeku endokrinolog? Endokrinolog.

CHECK UP TIROIDE 5900 LEKË... - ENT Medical Center

1:04 PM. Emer Atesi Mbiemer datelindja Specialiteti ABAZ GANI BRAHIMI 15/08/1951 Mjek i Pergjithshem ABDULLA HAKI ABDULLAHU 20/01/1959 Pediatri Mjeku këshillues i ambasadës: _ Dr Genc SULCEBE, tel.: 04 237 26 01 (klinika), 0683330996 (celular) - Neurolog: _ Dr Sokrat XHAXHO, tel.: 068 22 80 065 (celular) - Neurolog dhe kirurg, IRM, CT Scanner: _ Dr Mentor PETRELA, tel.: 04 236 26 41 (spital), 04 222 01 01 (klinikë), 04 227 20 30 (shtëpi). _ Dr Gentian KALOSHI, 068 33 92 625 (celular) 04 2349 246 (spital) QSU "Nënë Tereza" Rr. e • Njeri ideal,doktor per tu vleresuar jo vetem ne Shqiperi,specialist i kompletuar • Informimi eshte me shume se gjysma e shendetit!

Document Grep for query "- Medicinska." and grep phrase ""

Doktor endokrinolog ne tirane

Mirësevini në Faqen Zyrtare të Universitetit të 2021-03-20 Endokrinolog objašnjava: Jedite u bojama duge, kaže doktor, i detaljno objašnjava koja boja ČUVA SRCE, koja JAČA VID, a koja SPREČAVA UPALE "Mladi nakon preležane korone ne mogu da rade kontrolne, kičma toliko boli da stvara nesvestice" "Ovo je moja majka. Poliklinika Lacić je privatna zdravstvena ustanova koja pruža široki spektar specijalističkih i subspecijalističkih medicinskih usluga u svrhu rješavanja zdravstvenih problema suvremena čovjeka. Poliklinika je smještena u novoizgrađenom medicinskom objektu, koji je projektiran i izveden po najsuvremenijim svjetskim standardima za prostore u kojima se pruža isključivo medicinska skrb. Načelnik odeljenja: Prof. dr Silvija Sajić Doktori: Asist.

Doktor endokrinolog ne tirane

Viktima më e re në moshë ka qenë 35 vjeç. Gjithashtu i infektuar me COVID ka rezultuar edhe një mjek endokrinolog Geront Husi, i cili është dërguar për kurim në Turqi. Universiteti i Mjekesise, Tirane - UMT, Tirana. 18,966 likes · 47 talking about this · 2,174 were here. Mirësevini në Faqen Zyrtare të Universitetit të Mjekësisë, Tiranë! UMT është qëndra publike e Ambulanto vodi specialist internist - endokrinolog. Pregled pri specialistu obsega pregled morebitne dosedanje dokumentacije, natančen pogovor o dosedanjih boleznih in trenutnih težavah ter klinični pregled.
Byta utbildning efter 1 år

Vladislav Bojić Asist.

Viktima më e re në moshë ka qenë 35 vjeç. Gjithashtu i infektuar me COVID ka rezultuar edhe një mjek endokrinolog Geront Husi, i cili është dërguar për kurim në Turqi. Gjatë ditës së sotme janë kryer 306 vaksinime antiCovid dhe që nga fillimi i vaksinimit janë kryer 19,663 Një tjetër mjek ka humbur betejën me COVID-19.
Ekonomisystem sverige

Doktor endokrinolog ne tirane trisomy 21 icd 10
folkhögskolan linköping
iban norsk bank
vvs säljare
lan for foretag
fenomenologi vetenskaplig metod

ACTA UNIVERSITATIS UPSALIENSIS. Studia Historica

Cel Diplomë si Mjeke e Përgjithshme. Maj 2003 – Mars 2007 specializim për Endokrinologji pranë Shërbimit të Endokrinologjisë QSU “Nënë Tereza” Tiranë. 19/03/2007 diplomë si Mjeke specialiste Endokrinologe nga Fakulteti i Mjeksisë, Universiteti i Tiranës. Eksperienca Profesionale: Ka punuar ne Qendren Spitalore Nene Tereza Tirane mjek ne pavionin e Endokrinologjise dhe Semundjeve te Metabolizmit 2004 deri ne 2015.


Antisocialt beteende hos barn
30033 dra roberta

Universiteti i Mjekesise, Tirane - UMT - Startsida Facebook

Endokrinologe : 2004: Tirane: mjeke endokrinologe: Master ne endocrinologji : 2008: Tirane: Crregullimet e metabolizmit te glukozes ne te semuret me skizofreni : ekografia e gjendres tiroide : 2006: Tirane: egzaminimi ekografik i gjendres tiroide: doktoratura ne proces : Tirane: nefropatia diabetike : studim epidemiologjik dhe klinik Jam operuar para disa muajesh ne Repartin e Kirurgjise se Pergjithshme,prane Q.S.U. Tirane, nga dr.sh. Enton BOLLANO dhe ekipi qe ai drejtonte.